Okręgówka za mocna

• autor: blekitny7, 2017-03-13 14:37

Błękitni w kolejnym sparingu musieli uznać wyższość wyżej notowanego rywala aż 4:0. Wszystkie cztery bramki Błękitni stracili w pierwszej połowie, w której to Victoria dominowała i nie pozwalała za wiele Naszym zawodnikom. My natomiast nie broniliśmy się, tylko staraliśmy się grać otwarty futbol, co przy szybkim rozegraniu piłki przez gości było dla nas zabójcze. W pierwszej połowie mieliśmy jednak swoje szanse. Na 1:1 bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Kryń, który mając przed sobą pustą bramkę nie czysto trafił w futbolówkę. Ze stałego fragmentu gry bramkarza Victorii sprawdzał również zawodnik testowany. W drugiej odsłonie grając z wiatrem nawiązaliśmy walkę z przeciwnikiem. Jeżeli chodzi o sytuacje podbramkowe to mieliśmy ich więcej. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał Zawodnik testowany, trzykrotnie w sytuacji sam na sam stanął również Syty, jednak wszystkie strzały były niecelne. W zamieszaniu podbramkowym swoją szansę miał P. Paluch oraz Kaproń jednak bramkarz Victorii instynktownie bronił ich strzały. Victoria miała jedną bardzo dobrą okazję. Po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik Victorii oddał strzał głową z 6 metra, jednak tym razem Parzych był górą. Podsumowując mecz to na tle 5 drużyny okręgówki, która przyjechał do Obszy szeroką kadrą wypadliśmy przeciętnie. W pierwszej połowie nie zagraliśmy dobrze w defensywie oraz środku. Brakowało współpracy pomiędzy formacjami. Victoria popisała się w pierwszej połowie 100% skutecznością wykorzystując swe wszystkie sytuacje bramkowe. W drugiej odsłonie graliśmy jak równy z równym wypracowując więcej okazji bramkowych. Skuteczność do poprawy, bo na strzelenie bramki honorowej sytuacji było aż za nadto.
Błękitni grali w składzie:
Parzych - Paluch J., Tadra, Kaproń, Paluch P. - Zawodnik testowany I, Kmieć, Pawłowski C., Zawodnik testowany II - Zawodnik testowany III, Kryń, ponadto Syty, Wilczak, Parzych